Podarilo sa
Podarilo sa
Magistrát ako aj mestské podniky sa pravidelne umiestňujú na popredných priečkach súťaže Najzamestnávateľ roka. Je to dôležité ocenenie a cenná spätná väzba, že efektívny a transparentný prístup k správe mesta vedie aj k lepšiemu pracovnému prostrediu.
Rovnako ocenenie v súťaži Zlaté vedro ukazuje, že transparentné, komunikatívne a otvorené mesto je bližšie aj obyvateľkám a obyvateľom.
Čítať viac