Camp Bratislava je štvordňový festival novej generácie Bratislavy, ktorý organizuje mestská strana Team Bratislava na čele s primátorom Matúšom Vallom. Naším cieľom je posilniť vzťah mladých Bratislavčanov a Bratislavčaniek k hlavnému mestu, otvoriť im dvere ku komunálnej politike a zapojiť ich do zlepšovania Bratislavy. Camp Bratislava sa uskutoční v termíne od štvrtka 16. júna do nedele 19. júna.

Program

Štvordňový mestský festival Camp Bratislava sa uskutoční vo viacerých lokalitách hlavného mesta. Program posilnia kvalitní hostia zo Slovenska aj zo zahraničia; mnohí aktívni Bratislavčania a Bratislavčanky sa s účastníkmi podelia o svoje skúsenosti a vedomosti, ktoré získali pôsobením vo verejnom či neziskovom sektore. Účastníci sa môžu tešiť nielen na vzdelávacie workshopy, prednášky, diskusie, ale i na dobrovoľnícke, kultúrne a teambuldingové aktivity.

Štvrtok 16. júna: Sebarozvoj

Zoznám sa s Matúšom

Camp Bratislava otvoríme spoločnou zoznamovačkou aj spolu s bratislavským primátorom

Spoznajme sa navzájom

Interaktívny workshop, kde spoznáte seba, druhých aj silu spolupráce.

Lektor: Juraj Hipš

Obedná pauza

Nestíham a som v strese! Čo s tým?

Stres trápi stále viac mladých ľudí. Na interaktívnom workshope sa naučíme praktické techniky, ako s ním pracovať

Lektor: Dušan Ondrušek (PDCS)

Talkshow: Rôzne cesty k úspechu

Večer pod holým nebom s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí rozpovedia ich príbehy o tom, že k úspechu nevedie len jedna cesta

Speakri: Speakri: Lucia Pašková, Gretka Pavlovová, Erik Baláž a Igor Polakovič

Moderuje: Ján Gordulič

Piatok 17. júna: Bratislava

Sobota 18. júna: Angažovanosť

Nedeľa 19. júna: Udržateľná budúcnosť

Chcem sa prihlásiť

Prihlásiť sa môže každý mladý Bratislavčan alebo Bratislavčanka do 35 rokov, s láskou k svojmu mestu a chuťou angažovať sa. Počet účastníkov je z kapacitných dôvodov limitovaný na 50 ľudí. Výber urobíme na základe prihlášok. Trvalý pobyt v Bratislave nie je podmienkou, v prípade veľkého záujmu budú mať ale prednosť uchádzači s trvalým pobytom v Bratislave.

Ak chceš ísť na Camp Bratislava, v prihlasovacom formulári nám v piatich vetách napíš, čomu sa venuješ a v ďalších piatich vetách, prečo sa chceš podujatia zúčastniť.

Podujatie Camp Bratislava hradíme z peňazí, ktoré sme vyzbierali od našich podporovateľov a podporovateliek. Celkové náklady na jedného účastníka 4-dňového podujatia sú 250 eur a väčšinu z toho hradí Team Bratislava. Ak ťa vyberieme, bude potrebné uhradiť účastnícky poplatok 49 eur (ak študuješ, 39 eur), ktorým podporíš Team Bratislava. Aj takto prispeješ k tomu, aby bol zážitok z Campu perfektný, s top lektormi a organizáciou.

Prihlás sa!

Podporte Camp Bratislava

Festival Camp Bratislava organizujeme, aby sme posilnili záujem šikovných mladých Bratislavčanov a Bratislavčaniek o komunálnu politiku. Mladé talenty chceme vzdelávať, prepájať aj motivovať k verejnej službe. Sme presvedčení, že čím viac kvalitných ľudí bude v komunálnej politike pôsobiť, tým má Bratislava lepšiu budúcnosť.

Ak sa vám páči myšlienka podujatia páči, podporte prosím Camp Bratislava finančným darom podľa vašich možností.

Ďakujeme!

Podporte camp